تریلی ترانزیت (چادری)

جهت استعلام قیمت، کلیک کنید

کاربرد تریلی ترانزیت چیست؟ این نوع از تریلی ها بیشتر به علت صرف هزینه کمتر و ارزان تر بودن آن نسبت به سایر روش های حمل و نقل توسط افراد انتخاب می شوند. همچنین این نوع از تریلی ها امکان تحویل محموله به صورت درب به درب را دارد و این نیز یکی دیگر از مزیت های اصلی تریلی های ترانزیت است. در کل اگر بخواهیم به صورت جامع و کلی مزایای تریلی های ترانزیت را ارائه دهیم، شامل موارد زیر می شود:

1. امکان تحویل محموله را به صورت درب به درب دارد
2. زمان بندی حرکت کامیون و بارگیری متناسب با شرایط فرستنده کالا را دارد
3. متناسب برای کالا های تجاری و محموله هایی که شرایط خاصی جهت نگهداری ندارند
4. سرعت بالاتری نسبت به سایر روش های حمل و نقل مانند حمل و نقل های دریایی و یا ریلی دارد

بیشتر بخوانید : تریلی کمپرسی

تریلی ترانزیت چیست؟

در این مقاله ما خدمت شما عزیزان توضیح می دهیم که تریلی ترانزیت و چادری چیست و چه کاربردی دارد؟ با ما همراه باشید تا انتهای مقاله تا خدمت شما توضیح دهیم که کاربرد تریلی ترانزیت و چادری چیست. همچنین ما خدمت شما برخی از مزایا و معایب اینکه تریلی ترانزیت و چادری چیست را خدمت شما آموزش می دهیم. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

تریلی کمپرسی

تریلی های ترانزیت و چادری

تریلی ترانزیت و چادری یک دیگر ازانواع تریلی ها تریلی ترانزیت و چادری ،تریلی هایی هستند که به نام تریلی های اتاق دار نیز مشهور اند و بدنه و سقف در قسمت بار  مجهز شده اند.معمولا قسمت بار تریلی های ترانزیت و چادری ضد آب و ضربه می باشد این تریلی ها برای جا به جایی موادی که نیاز به مراقبت بیشتری در طول مسافت دارند کاربرد بالایی دارد.

کاربرد تریلی های ترانزیت و چادری چیست ؟

کاربرد تریلی ترانزیت و چادری چیست ؟ این نوع از تریلی ها بیشتر ، به علت صرف هزینه کمتر و ارزان تر بودن آن نسبت به سایر روش های حمل و نقل توسط افراد انتخاب می شوند. همچنین این نوع از تریلی ها امکان تحویل محموله به صورت درب به درب را دارد و این نیز یکی دیگر از مزیت های اصلی تریلی های ترانزیت و چادری است. در کل اگر بخواهیم به صورت جامع و کلی مزایای تریلی های ترانزیت و چادری را ارائه دهیم ، شامل موارد زیر می شود.

بیشتر بخوانید : تریلی کفی

  • امکان تحویل محموله را به صورت درب به درب دارد
  • زمان بندی حرکت کامیون و بارگیری متناسب با شرایط فرستنده کالا را دارد
  • متناسب برای کالا های تجاری و محموله هایی که شرایط خاصی جهت نگهداری ندارند
  • سرعت بالاتری نسبت به سایر روش های حمل و نقل مانند : حمل و نقل های دریایی و یا ریلی دارد

اینها برخی از مزایای تریلی ترانزیت و چادری بود که خدمت شما اعلام کردیم. در ادامه ما به شما توضیح خواهیم داد که برخی از برترین شرکت های تولید کننده ترانزیت و چادری ترانزیت چیست. پس با ما همراه باشید.

1- دایملر آگ:

دایملر آگ یک شرکت خودرو سازی آلمانی و چند ملیتی است که از نظر میزان درآمد بعد از تویوتا و گروه فولکس واگن،سومین خودروساز بزرگ جهان به شمار می آید.این شرکت از نظر تعداد خودرو های تولید شده،در ربته چهاردهم قرار دارد.دایملر آگ بزرگترین شرکت کامیون سازی جهان نیز هست.

2- تاتا موتورز:

بزرگ ترین شرکت خود روسازی هند تاتا موتورز است. این شرکت در واقع به گروه صنعتی تاتا تعلق دارد.تاتا موتورز در سال 1945 توسط جهانگیر راتانجی دادا بهوی تات از پارسیان هند بنیان ساخته شد.

تاتا موتورز در سال 2008 میلادی جگوار و لندرور را از فورد خریداری کرد و پس از آن هم با جنراب موتورز آمریکا برای خرید هامر وارد مذاکره شده که البته در نهایت هامر به شرکت دیگری فروخته شد.

3- دانگ فنگ:

شرکت خودروسازی چینی است، که به عنوان بزرگترین خودروساز و تولید تریلی های کمپرسی در جمهوری خلق چین شناخته می شود. شرکت دانگ فنگ موتور در سال 1968 میلادی در شهر هوبئی ساخته شد و در حال حاضر در زمینه تولید و مونتاژ انواع خودرو، اتوبوس، کامیون انواع تریلی ها : تریلی کمپرسی، تریلی ترانزیت و چادری ، تریلی کفی و وسایل نقلیه تجاری و همچنین ساخت انواع قطعات خودرو فعالیت می کند. در ادامه می توانید مطالعه کنید که برخی دیگر از بهترین شرکت های تولید کننده تریلی ترانزیت و چادری چیست.

4- هینو موتورز:

شرکت خوردروسازی ژاپنی است، که دز مینه ساخت تریلی های کمپرسی، موتورهای دیزلی، انوع کامیونها و اتوبوسها فعالیت می کند.

هینو موتورز، لکسوس و دایهاتو به عنوان برند های اصلی تویوتا شناخته می شوند.

بیشتر بخوانید : تریلی لبه دار

5- پکار یا داف:

پکار یا داف شرکت تولید کننده خودرو های سنگین آمریکایی و تریلی ها مثل تریلی کمپرسی و تریلی ترانزیت و چادری است. این شرکت سومین شرکت بزرگ تولید کننده و انواع کامیون ها، تریلی کمپرسی و خودرو های سنگین در جهان (پس از دایملر آ گ و ولوو) است.

شرکت پکار همچنین از طریق شعبه های مختلف در زمینه تولید وسایل نقلیه سبک و متوسط نیز فعالیت قابل توجهی دارد و کنووث،داف پیتربیلت و لیلاند اشاره کرد.

6- آیوکو (IVECO):

شرکت خودروسازی ایتالیایی است، که در زمینه تولید انواع تریلی کمپرسی، کامیون، اتوبوس و موتور های دیزل فعالیت می کند و دفتر مرکزی و کارخانه اصلی آن در شهر تورین ایتالیا قرار دارد.

امروزه شرکت ایوکو نقش بسزایی در بازار خودرو های تجاری و موتور های دیزلی دارد. بیشترین فروش این شرکت بیشترین فروشش از خودرو های حمل مسافر، وسایل نقلیه تجاری، ماشین آلات نظامی و کامیون های 3/5 تنی تشکیل می دهند. از تولیدات این شرکت می توان  اویمو مسیف و ایویکو ماگیروس را نام برد. در ادامه می توانید مطالعه کنید که برخی دیگر از بهترین شرکت های تولید کننده تریلی ترانزیت و چادری چیست.

7- مان:

مان یک شرکت مهندسی و صنایع سنگین آلمانی و شرکت نابعه گروه فولکس واگن است که دفتر اصلی آن در شهر مونیخ قرار دارد.

مان یکی از پیشتازان در زمینه مهندسی تجهیزات و تولید تریلی های کمپرسی است، این شرکت در زمینه ساخت و تولید کامیون، اتوبوس، موتور دیزل، توربین بخار، توربین گاز و خدمات صنعتی فعالیت می کند. در ادامه می توانید مطالعه کنید که برخی دیگر از بهترین شرکت های تولید کننده تریلی ترانزیت و چادری چیست.

8-اسکانیا:

شرکت خودروسازی و صنایع سنگین سوئدی است که تولید کننده انواع کامیون،اتوبوس و موتور های کشتی و دیزلی است.دفتر مرکزی این کارخانه در شهر سودتلیا در 30 کلیومتری جنوب استکهلم است.

9-شرکت ولوو

شرکت ولوو یک شرکت صنایع سنگین سوئدی است.که سازنده خودرو های سنگین و قطعات مربوط به آن می باشد.از جمله تولیدات این شرکت نریلی،کامیون،اتوبوس،تجهیزات ترابری و سازه ای است.سامانه های پیش رانش دریایی و صنعتی،تجهیزات هوافضا و ارائه خدمات مالی از دیگر خدمات و محصولات شرکت ولوو است. در ادامه می توانید مطالعه کنید که برخی دیگر از بهترین شرکت های تولید کننده تریلی ترانزیت و چادری چیست.

تاریخچه شرکت ولوو

شرکت ولودر سال 1924 با مشارکت مدیریت امور مالی کمپانی اس کا اف،اسار گابریلسن و یکی از مهندسان ارشد این شرکت (گوستاو لارسون) به عنوان زیرمجموعه ای از گروه اس کا اف راه اندازی شد.شرکت ولوو بالاخره در سال 1927به عنوان یک شرکت خودرو سازی در شهر گوتنبورگ شروع به فعالیت کرد.

این شرکت در آغاز شاخه ای از شرکت بلبرینگ سازی اس کا اف به شمار می آمد،که در سال 1935 در پی ورود ولوو به بازار بورس اوراق بهادار سوئد،اس کا اف سهامش را در این شرکت واگذار کرد.

شرکت ولوو درسال 1999 اقدام به فروش بخش خودرو های سبک خود تحت نام ولوو کارز،به ارزش 6/45 میلیارد دلار،به شرکت آمریکایی فورد نمود.در سال 2010 فورد نیز ولووز کارز را با قیمت 1/8 میلیارد دلار به شرکت چینی جیلی فروخت.

در حال حاضر شرکت ولوو تنها تولید کننده خودرو های سنگین  شامل کامیون و اتوبوس می باشد،و بخش ساخت خودروی سواری (ولوو کارز) زیرمجموعه شرکت چینی جیلی هست.

بیشتر بخوانید : تریلی تیغه 

مراحل انجام سفارش از آکوفیدار ایرانیان چگونه است؟

شما عزیزان برای سفارش طراحی هرگونه تریلی ها توسط شرکت آکوفیدار ایرانیان می توانید به دو روش اقدام کنید:

استفاده از سایت آکوفیدار

استفاده از وب سایت شرکت آکوفیدار ایرانیان

1-در صفحه اصلی روی گزینه طراحی تریلی کلیک کنید.

2-روی تریلی مد نظر کلیک کنید تا وارد صفحه وارد کردن اطلاعات آن شوید.

3-در این مرحله شما باید تمامی اطلاعات خود را به دقیق ترین صورت وارد کنید(نام،نام خانوادگی،تلفن یا شماره تماس)

4- در این مرحله باید تمامی مشخصات مورد نظر برای تریلی را وارد کنید(رنگ،محور،جعبه،ترمز،و…)

بیشتر بخوانید : تریلی کمرشکن

پل های ارتباطی با ما:

آدرس کارخانه : تهران، کیلومتر 75، جاده قدیم ساوه-پرندک، سلطان آباد، شرکت آکوفیدار ایرانیان

آدرس دفتر مرکزی : تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، چهاردانگه، مجتمع اداری پایتخت، خیابان خرداد، دفتر شرکت آکوفیدار ایرانیان

فروش : 09194322339 – 09911008391

مدیریت : 09194322339 – 09122722710

ایمیل: nasiri@akofidar.com | info@akofidar.com

فروش: sales@akofidar.com

طراحی مهندسی: ghane@akofidar.com

طراحی تریلی ترانزیت :

شما می‌توانید با تکمیل کامل فرم زیر، تریلر مورد نظر خود را سفارشی سازی کنید. لازم به ذکر است که پس از زدن دکمه طراحی تریلر، همکاران ما در آکوفیدار پس از 48 ساعت، جهت تایید نهایی با شما تماس خواهند گرفت. قسمت‌های قابل سفارشی‌سازی را از طریق تصویر زیر، می‌توانید مشاهده کنید. جهت مشاهده کاتالوگ تریلر ترانزیت، کلیک کنید.

توجه : در صورتی که تماسی از شرکت ما دریافت نکردید با شماره ذکر شده در سایت تماس حاصل نمایید.

09194322339